ثبت نام

دانلود تیک تاک در پلی استور از مرز ۱ میلیارد گذشت

tiktok-sozhe

«تیک تاک» اگرچه در ایران کاربران زیادی ندارد، اما در سطح جهانی یکی از محبوب‌ترین‌هاست. این برنامه اخیرا به موفقیت بزرگی دست پیدا کرده و بیش از ۱ میلیارد بار از پلی استور برای سیستم عامل اندروید دانلود شده است.

شیوع ویروس کرونا و خانه نشین شدن مردم باعث شده میزان استفاده از شبکه‌های اجتماعی افزایش پیدا کند و تیک تاک یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در جهان است. در اواخر ماه گذشته میلادی تیک تاک تبدیل به دومین برنامه رایگان پردانلود در پلی استور شد و حال این برنامه توانسته به یک موفقیت دیگر دست پیدا کند. میزان دانلود این برنامه در این فروشگاه اپلیکیشن از مرز ۱ میلیارد عبور کرده است.

در حالی که این اپلیکیشن در طول سال گذشته میلادی توانست به محبوبیت بالایی دست پیدا کند، شیوع ویروس کرونا و قرنطینه شدن مردم نیز نقش بسزایی در افزایش میزان دانلود آن داشته. بر اساس اطلاعاتی که قبلا منتشر شده بود، میزان جستجوی این اپلیکیشن در گوگل نیز با افزایش چشمگیری در ماه گذشته میلادی روبه‌رو شد.

تیک تاک یک شبکه اجتماعی رایگان و سرگرم کننده است، بنابراین افزایش محبوبیت آن در دوره شیوع کرونا منطقی به نظر می‌رسد. محبوبیت این برنامه به گونه‌ای بوده که یوتوب قصد دارد با توسعه اپلیکیشن «Shorts»، با آن رقابت کند.

اگرچه تیک تاک در سطح جهانی محبوبیت بالایی دارد، اما در ماه‌های گذشته مشکلات زیادی گریبان آن را گرفته. نزدیک به یک ماه پیش شاهد افشای سیاست آن مبنی بر عدم ارتقای ویدیوی کاربران فقیر و زشت بودیم. این شبکه اجتماعی همچنین در گذشته متهم به جاسوسی از کاربران برای دولت چین شده بود.

مطالب پیشنهادی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه دیگران بیشتر خواندند

کمی از تکنولوژی فاصله بگیرید

اپلیکیشن و وب